Sprzedam Dom
Żuromin Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 26 Marzec, 2026 10:00
499 000 zł
2079 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:240 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:2300 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1990
- Stan:Do odświeżenia
- Forma kuchni:Oddzielna
- Typ domu:Wolnostojący
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Cena: 499 000 zł / 2079 zł/m2
- Ulica: Mazowiecka 4
Opis oferty
Sprzedam dom w miejscowości Żuromin w województwie mazowieckim.Dom ma 240m2 powierzchni użytkowej. Wolnostojacy, piętrowy a powierzchnia zamieszkania jest na czterech poziomach( tzw. półparter, półpietro).
Znajduje się na działce o powierzchni 23 arów.
- piwnica: dwa oddzielne garaże, kotłownia, pralnia oraz mała spiżarnia.
- półparter: oddzielnia kuchnia z jadalnią
- parter: duży salon z wyjściem na taras, 2 pokoje (jeden z wyjściem na balkon), łazienka, duży korytarz
- półpiętro: duży pokój do własnej aranżacji oraz wyjście na kolejny balkon
- 1 piętro: 3 pokoje ( jeden z wyjściem na balkon, łazienka, duży korytarz
- poddasze
Okna: plastikowe
Dojazd: asfaltowa droga publiczna z chodnikiem i ścieżką rowerową
Ogrzewanie budynku: piec na ekogroszek
Ogród: instalacja fotowoltaiczne, duża altana za domem.
Nieruchomość położona w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.
Lokalizacja: Żuromin
Kategoria: Nieruchomości » Domy » Sprzedaż
Cena: od 424000 zł do 574000 zł Powierzchnia : od 204 m2 do 276 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
MARTA
Konto prywatne
Na Lento.pl od 26 wrz 2014
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook